Obchodní sdělení

 

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

určitě jste zaznamenali, že současný vývoj cen a dostupnost vstupních materiálů na trhu je nepředvídatelná. Dochází k neustálému růstu cen vstupních surovin, prodlužování termínů dodání již objednaných materiálů a bohužel v poslední době i k nedostatku některých druhů materiálů na trhu.

Za posledních 6 měsíců došlo k nárůstu cen ocelových materiálů o 50–80 %, u mědi a jejích slitin o cca 50 %, u hliníku o cca 30 %. Ceny plastů a pryží se navýšily o cca 15 %. Také dochází k výraznému zvyšování cen u našich kooperantů, kteří pro nás zajišťují tepelné zpracování, povrchové úpravy a jiné kooperace.

Abychom byli i nadále schopni udržet kvalitu našich služeb, dodávky dílů a celkově servis, na který jste zvyklí, jsme nuceni na tento růst nákladů vstupů reagovat zvýšením cen výrobků, které Vám dodáváme.

V následujícím období budeme nuceni postupně revidovat ceny výrobků, kde zohledníme nárůst výše uvedených vstupů. O změně ceny budete informováni formou potvrzení Vaší konkrétní objednávky nebo aktualizovanou nabídkou na základě Vaší poptávky.

Věříme, že tuto situaci pochopíte a nenaruší to naše dlouholeté dobré vztahy.

S pozdravem,

Kalina Tábor s.r.o. 

Pro stažení obchodního sdělení, jako PDF, klikněte zde.