Technologie

Stálý sortiment autotěsnění a lisovaných dílců doplňujeme zakázkovou výrobou těsnění průmyslových i automobilových a také zakázkovou výrobou kovových a lisovaných dílců.

Díky strojnímu vybavení jsme schopni vyrobit Vámi zadané dílce již od jednoho kusu.
V závislosti na množství, materiálu a velikosti dílů zvolíme nejvhodnější technologii. Díly z nekovových materiálů (plasty, pryže, filc apod.) vyrábíme na vyřezávacích plotrech, případně vysekávacích poloautomatech. Díly z kovových materiálů do tloušťky 10mm a v menším množství pálíme laserem, jež je mimo ocel a nerez schopen řezat hliník, mosaz, měď i bronz a při větších tloušťkách materiálu řežeme vodním paprskem až do tloušťky 150 mm. Dále můžeme nabídnout k řezání a pálení rozvinutých tvarů ohýbání na ohraňovacím lisu.

Pro větší série zařadíme výrobu na lisovnu. Díky modernímu vybavení nástrojárny jsme schopni nabídnout výrobu jednoduchých i postupových lisovacích nástrojů pro daný projekt. Samotná výroba pak probíhá na našich lisech s tonáží 5 – 250 t. Výrobu lze doplnit o odmaštění a omletí a dodání tak kompletního výrobku.

Rozsáhlé sklady materiálů a jednotlivá pracoviště se nachází v jednom objektu a tak mohouv závislosti na složitosti projektu kooperovat, což umožňujenabídnout nejvhodnější variantu výroby.

Sháníte-li výrobu nestandardních dílů ve velkých sériích, ale i jednotlivých kusů, poptejte ZDE.